Kaip nustatyti tikrą turto vertę?

Nustatyti Jūsų turimo turto vertę galima keliais būdais.

1. Kreiptis į turto vertintoją, kad atliktų oficialų turto vertinimą.

2. Kreiptis į patyrusį NT brokerį, kad atliktų neoficialų (pardavimo kainos nustatymas) vertinimą.

3. Arba bandyti nusistatyti kainą patiems (dažniausiai pagal skelbimų portalus). Tik atminkite, skelbimuose nurodoma turto pardavimo kaina ir reali turto pardavimo kainą gali skirtis nuo 10-20% iki virš 100 %.

Tiksliai kainą gali nustatyti tik NT vertintojai ir profesionalūs brokeriai, nes jie vertinimą atlieką remiantis ne “kaimynų pasakojimais, už kiek pardavė” , bet remiantis NT duomenų bazių ir Registro centrų duomenimis.

#kaipnustatytiturtoverte #turtoverte #butoverte #butokaina #namokaina #nustatytikaina

Kiti klausimai

PASKAMBINKITE

 8 605 56 625

PARAŠYKITE
SUSITIKIME

Savanorių pr. 241, Kaunas

NT BROKERIS KAUNE
ČESLOVAS SAVICKAS
8 605 56 625
Siekiant užtikrinti naršymo kokybę šiame puslapyje yra naudojami slapukai (angl. cookies).

Nt ekspertas, brokeris savickas, ceslovas savickas, nekilnojamojo turto brokeriai kaunas,nt brokeris, nekilnojamojo turto brokeriai, geriausias brokeris,pardavimo ekspertas, nekilnojamo turto agenturos kaune, nt brokeriai atsiliepimai,nt pardavimas,nt agentas,top brokeris, patikimiausia NT agentūra, geras brokeris, geras nt brokeris, geriausias nekilnojamojo turto brokeris, nt brokeris kaune, brokeris ceslovas, patikimiausia Kauno NT agentūra, buto pardavimas, kaip parduoti nt, patikimas brokeris kaune, geriausias kauno brokeris, nekilnojamojo turto agentas, nekilnojamo turto agentas, nt brokeris su patirtimi