top of page

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Dėkoju Česlovui Savickui už parodytą nuoširdumą, aukštas kvalifikacines žinias, kompetenciją, operatyvumą. Rekomenduosiu Česlovą Savicką savo draugams ir pažįstamiems. 

Algirdas

Kaunas

Nė kiek neabejoju, kad mūsų šeimos visiškas pasitenkinimas tuo, ką įsigijome, kur esame ir kur atėjome - vienareikšmiškai yra ir pasitenkinimo Česlovo darbu, dalis.  Viso šio proceso rezultatas - reikalingos keturios skirtingos notarinės sutartys - tik viršūnėlės nepertraukiamos nepaprastai intensyvios apie trijų mėnesių veiklos parduodant, priimant dovanojimus, dovanojant bei perkant, - be Česlovo būtumėm tiesiog deramai neišjudėję iš starto pozicijos.Labai vertinam operatyvumą ir nepalenkiamą pagarbą klientui, kai, peržiūrint kelintą-šimtąjį objektą, sulauki vienodai draugiško, išsamaus bei kompetetingo patarimo ir įvertinimo. Kaip ir minėjome, lauksim svečiuose! 

Marius

Kaunas

Nuoširdžiai dėkoju gerb. Česlovui už ypatingai atsakingą požiūrį į savo darbą ir kliento pageidavimus. Parduotas turtas buvo labai greitai ir viskas atlikta labai tiksliai, todėl rekomenduoju šį jauną ir sumanų brokerį Česlovą Savicką, galinti atlikti įvairiausius ir sudėtingiausius sandorius. 

Dalia Kristina

Kaunas

Aš labai džiaugiuosi, kad savo būsto pardavimui pasirinkau p. Česlovą. Tai puikus, sąžiningas, tiksliai ir gerai išmanantis būsto pardavimo-pirkimo verslą žmogus. Moka puikiai bendrauti su žmonėmis įvairiais klausimais. Gerai jaučia kiekvieno kliento poreikius. Labai punktualus ir pareigingas. Tariu nuoširdų ačiū p. Česlovui Savickui už įvykdytą sandorį. 

Gediminas

Kaunas

Žmogus išmanatis savo darbą. Komunikabilus, sumanus, draugiškas (pataria ir pamoko) bendradarbiauja ir suvienija įvairias instancijas bendram tikslui – sandorio įgyvendinumui. Kadangi tai buvo mano pirmasis (bet, manau, nepaskutinis) būsto pirkimas, rekomenduoju ir rekomenduosiu aplinkiniams, nes žmogus - specialistas. O darbas su specialistais pats geriausias! 

Aistė

Kaunas

Pardavinėjat savo būstą su brokeriu Česlovu viskas atrodo labai lengva ir paprasta, manau, tai ir yra tikro profesionalo bruožas, jog jis pasirūpina viskuo iki smulkmenų. Džiaugiuosi, kad pasirinkau dirbti su šiuo brokeriu. 

Aldona

Kaunas

Puikus, šviesus savo darbą išmanantis žmogus, kuriuo galima pasitikėti. Labai rekomenduoju šį brokerį. Padės visais rūpimais klausimais, paaiškins.  

Edvardas

Kaunas

Esu patenkinta visomis paslaugomis šimtu procentų! Brokeris atsidavęs savo darbui, padėjo musm visais iškilusiais klausimais. Labai malonus žmogus bei tikras profesionalas. Didelis ačiū bei visokeriopos sėkmės. 

Margarita

Kauno raj.

Česlovą Savicką rekomendavo draugė, kuri buvo labai patenkinta jo paslaugomis. Mūsų parduodamo būsto situacija buvo sudėtinga, bet brokeris Česlovas Savickas viską padėjo susitvarkyti ir sėkmingai pardavė mūsų būstą. Be to,  tai yra nuoširdus, savas, darbštus ir sąžiningas žmogus. Tikrai ir aš rekomenduosiu kitiems. 

Daiva

Kaunas

Savo būtą pardavinėjome kelis menėsius, bet susidomėjimo nebuvo. O Česlovas mūsų butą pardavė per dvi dienas. Sutvarkė dokumentus, kurių trūko, mums beliko tik pas notarą atvykti. Šį brokerį tikrai rekomenduosiu visiem pažįstamiems. 

Kęstutis

Kaunas

Please reload

bottom of page