APIE MANE

Esu baigęs Generolo Jono Žemaičio Lietuvos Karo Akademiją. Po studijų 8 metus atidaviau darbui Lietuvos kariuomenėje. 

 

Karininko karjeros metu išmokau neskaičiuoti darbo valandų ir darbą padaryti kaip įmanoma geriausiai. Esu apdovanotas dviem garbės medaliais už puikią tarnybą.

 

NT man visuomet buvo idomi sritis,  tad 2016 m. pasukus dirbti NT brokeriu pasinėriau pilnai į šią veiklą. 

Tapau pirmuoju brokeriu Capital istorijoje pasiekusiu LEGENDARY CLUB per pirmuosius darbo metus.

Dirbdamas neskaičiuoju darbo valandų, stengiuosi nuoširdžiai padėti savo klientams. Dirbu ketvirtus metus, tačiau šis darbas man, vis dar, yra vien tik malonumas.

Tiek 2017 m., tiek 2018 m. esu viso Capital Lietuva tinklo geriausiu brokeriu - II vieta.

Žinau ką reiškia ieškoti kokybiškų paslaugų ir kaip dažnai tenka nusivilti. Todėl mano tikslas teikti aukščiausios kokybės NT brokerio paslaugas.

Į tai įeina ne tik nuolatinis tobulinimasis ir aktyvus dalyvavimas NT rinkoje, bet ir neskaičiuojamas laikas dirbant su objektu, išbandomos įvairiausios priemonės reklamuojant objektą bei nuoširdus ir atsakingas bendravimas su klientais.

Esu prieinamas kiekvienam ir kiekvienas klientas man yra pats svarbiausias. Todėl jei Jūs planuojate parduoti, keisti ar nuomoti nekilnojamąjį turtą – drąsiai susisiekite su manimi ir gausite nuoširdžius bei profesionalius atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus bei aukščiausio lygio NT paslaugas.

PASKAMBINKITE

 8 605 56 625

PARAŠYKITE
SUSITIKIME

Savanorių pr. 241, Kaunas

NT BROKERIS KAUNE
ČESLOVAS SAVICKAS
8 605 56 625
Siekiant užtikrinti naršymo kokybę šiame puslapyje yra naudojami slapukai (angl. cookies).

Nt ekspertas, brokeris savickas, ceslovas savickas, nekilnojamojo turto brokeriai kaunas,nt brokeris, nekilnojamojo turto brokeriai, geriausias brokeris,pardavimo ekspertas, nekilnojamo turto agenturos kaune, nt brokeriai atsiliepimai,nt pardavimas,nt agentas,top brokeris, patikimiausia NT agentūra, geras brokeris, geras nt brokeris, geriausias nekilnojamojo turto brokeris, nt brokeris kaune, brokeris ceslovas, patikimiausia Kauno NT agentūra, buto pardavimas, kaip parduoti nt, patikimas brokeris kaune, geriausias kauno brokeris, nekilnojamojo turto agentas, nekilnojamo turto agentas, nt brokeris su patirtimi