top of page

APIE MANE

Ceslovas-portretai-169.jpg

Esu baigęs Generolo Jono Žemaičio Lietuvos Karo Akademiją. Po studijų 8 metus atidaviau darbui Lietuvos kariuomenėje. 

 

Karininko karjeros metu išmokau neskaičiuoti darbo valandų ir darbą padaryti kaip įmanoma geriausiai. Esu apdovanotas dviem garbės medaliais už puikią tarnybą.

 

NT man visuomet buvo idomi sritis, tad 2016 m. pasukus dirbti NT brokeriu pasinėriau pilnai į šią veiklą. 

Tapau pirmuoju brokeriu Capital istorijoje pasiekusiu LEGENDARY CLUB per pirmuosius darbo metus.

Dirbdamas neskaičiuoju darbo valandų, stengiuosi nuoširdžiai padėti savo klientams. Dirbu aštuntus metus, tačiau šis darbas man, vis dar, yra vien tik malonumas.

2021 m., 2023 m., esu viso Capital Lietuva tinklo geriausias brokeriu - I vieta.

2017 m., 2018 m., 2022 m., esu viso Capital Lietuva tinklo geriausiu brokeriu - II vieta.

Žinau ką reiškia ieškoti kokybiškų paslaugų ir kaip dažnai tenka nusivilti. Todėl mano tikslas teikti aukščiausios kokybės NT brokerio paslaugas.

Į tai įeina ne tik nuolatinis tobulinimasis ir aktyvus dalyvavimas NT rinkoje, bet ir neskaičiuojamas laikas dirbant su objektu, išbandomos įvairiausios priemonės reklamuojant objektą bei nuoširdus ir atsakingas bendravimas su klientais.

Esu prieinamas kiekvienam ir kiekvienas klientas man yra pats svarbiausias. Todėl jei Jūs planuojate parduoti, keisti ar nuomoti nekilnojamąjį turtą – drąsiai susisiekite su manimi ir gausite nuoširdžius bei profesionalius atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus bei aukščiausio lygio NT paslaugas.

bottom of page